Zamki dmuchane sprzedaż i wynajem

23 sie

Sprzedajemy i wynajmujemy na terenie całego Śląska dmuchańce, zamki dmuchane

Zamki dmuchane Częstochowa Śląsk

Produkujemy, sprzedajemy  i wynajmujemy zamki dmuchane na terenie Częstochowy i całego Śląska. Produkujemy i wynajmujemy dmuchańce typu zamki dmuchane, zjeżdżalnie dmuchane,  góry wspinaczkowe, skakańce, dmuchane place zabaw, suche baseny z piłeczkami.  Wynajmujemy  również euro-bungee, trampoliny ogrodowe, byka rodeo, góry wspinaczkowe, gigantyczne piłkarzyki, automaty do popcornu i waty cukrowej.

Wszystkie atrakcje dla dzieci w czasie imprez plenerowych i dla dorosłych. Zajmujemy się kompleksowo organizacją imprez masowych dla dzieci i dorosłych typu festyny rodzinne, Dzień Dziecka, urodziny, wesele. Nasze dmuchańce mogą stać zarówno na świeżym powietrzu jak i w szkole, przedszkolu, na sali gimnastycznej czy w szkolnych holu i korytarzu.

zamek-dmuchany-maly   zamek-dmuchany-krolewski

Nasze zabawki dmuchane są w pełni bezpieczne dla bawiących się dzieci. Gwarantujemy niezapomniane atrakcje dla dzieci.

Dmuchańce produkujemy na zamówienie. Posiadamy w ofercie wiele typów dmuchańców dla dzieci. Kupujący ma do wyboru model, wielkość, kolor i nadruk na dmuchańcu. Nasze ceny sprzedaży dmuchańców jak i ceny wynajmu są bardzo konkurencyjne. W środku tygodnia ceny wynajmu są średnio o 30% tańsze niż w weekend. Zapraszamy do kontaktu

STD

tel.: 34 328 64 88
kom.: 0 668-342-271
e-mail: marcin_studi@vp.pl